Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Koronawirus - Informacje

Koronawirus - Informacje

W związku z sytuacją epidemiologiczną, w trosce o Państwa, ale i nasze zdrowie, nasz sklep stacjonarny na giełdzie w Broniszach przez ponad półtora miesiąca był zamknięty.
W tym trudnym dla nas okresie, nasz sklep internetowy www.hausemania.pl działał bez zarzutu i oczywiście nadal działa. Dziękujemy Wam za zaufanie i za to, że mimo ciężkich czasów wspieraliście nas oraz cieszyliście się, mamy nadzieję, z produktów zakupionych w naszym sklepie.
Teraz nasz sklep stacjonarny jest już otwarty i będziemy się cieszyć z każdej Waszej wizyty u nas. Nie zapominamy oczywiście o zachowaniu należytych środków ostrożności, higieny i bezpieczeństwa w naszym sklepie. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego, zakupów online i odwiedzin w naszym sklepie na giełdzie w Broniszach.